KONST / Litografier / Färglitografi 13464545

nr 1346 4545

Färglitografi

Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 96/250, -77. Motivet: 38x28 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

250 kr

måndag 7 september 2020
kl 19:41:03